Mobilné telefóny

Drvivú väčšinu mobilov sme schopní odblokovať na počkanie alebo do druhého dňa.

Po odblokovanie môžete v mobile používať akúkoľvek kartu bez obmedzenia, T-mobile, O2, Vodafone, ale samozrejme aj iné zahraničné karty.
Do telefónov sme schopní nahrať aj rôzne jazykové verzie. Dokážeme naučiť telefóny slovensky, česky, poľsky, francúzsky, španielsky, arabsky...

Výrobca každého telefónu vydáva prístroj s určitou verziou firmware, ktorá je vo svojom ranom štádiu veľakrát nevyladěna a má chyby. Až v priebehu používania užívateľovi dochádza k zhromažďovaniu - súpise závad a následným vydaním novej "opravné" verzie. Takýchto verzií vyjde v priebehu času mnohokrát niekoľko. Verzia firmware môže mať zásadný vplyv na chod celého systému.
 
Asi každý už prišiel do styku s niektorými chybami, ktoré sú neslávne známi pre ten či onen model (napr. u modelu Nokia N70 s verziou 2.xx - občas nezvoní, bluetooth sa odpája). Vykonať upgrade na aktuálnu verziu rozhodne môžeme len odporučiť. Všeobecne vám aktualizácia prinesie opravu zistených chýb, zrýchlenie systému, stabilitu. Je to akási revízia vášho prístroja, garančné oprava, ktorá sa vykonáva v 99% prípadov na počkanie - teda nehrozí, že by ste svoj telefón nechávali v servise a boli tak bez neho. Prístroj po nahratí uvádzame do továrenského nastavenia, vykonávame tzv "full factory reset" čo má za príčinu vymazanie všetkých dát (kontakty, kalendár, peňaženka) i užívateľských nastavení (wap, MMS, GPRS), preto odporúčame vlastné zálohu dát prípadne ju ponúkame na prevádzkarni. Priemerná doba prehratie je 15-20 minút u bežného modelu, 20-30 minút u verzií Symbian, u komunikátorov a multifunkčných zariadení môže byť doba 1-2 hod.

Drvivá väčšina našich zákazníkov odchádza spokojná a postupne zisťuje čo im nová verzia priniesla pozitívneho. V prvom rade zistí, že sa zlepšila stabilita celého telefónu (občas si ľudia sťažujú na zpomalenost, zamrzávání atď), zvýšenie rýchlosti jednotlivých aplikácií je tiež zrejmé rovnako ako mnohé ďalšie pozitíva.
Powered by CubeCart
Copyright Devellion Limited 2006. All rights reserved.